Kredex Projektid

Korterelamu lisasoojustamise kohustuslikuks osaks on ehitusprojekt. Ehitusprojekt ja selle alusel väljastatud ehitusteatis on vajalik, kuna muudetakse ehitise piirdekonstruktsioone ning muutub ka ehitise väliskubatuur.

Eesti Soojustusprojekt OÜ on Balti Vara Ehitus OÜ tütarfirma ning pakub oma kliendile terviklahendust kogu hoone rekonstrueerimiseks. Oleme oma tegevuses pühendunud korterelamute rekonstrueerimisprojekti koostamisele ning kliendi mugavusele mõeldes korraldame ise kõik asjaajamised.

Energiasääst, hea sisekliima, ühtlane toatemperatuur, arhitektuurselt kena ja läbimõeldud sõlmlahendused – need on märksõnad, mida võtame arvesse rekonstrueerimisprojekti koostamisel.

Aastatega oleme teostanud üle 300 rekonstrueerimisprojekti, millest 50% on olnud terviklahendused, kus lahendati välispiirded, küttesüsteem, soojustagastusega ventilatsioon, vesi- ja kanalisatsioon ning üldelekter. Ehitusprojektid koostame vastavalt kohaliku omavalitsuse poolt väljastatud projekteerimistingimustele, Eestis kehtivatele projekteerimisnormidele ja standarditele. Projektidega saab tutvuda aadressil http://soojustusprojekt.ee/projektid/

Korterelamute rekonstrueerimise toetuse andmise tingimustega saate tutvuda siin http://soojustusprojekt.ee/#paketid

Eesti Soojustusprojekt OÜ konstruktsioonide ehitusprojekti koostamise vastutavaks pädevaks isikuks on Majandustegevuse registris registreeritud Veiko Kütt ja ehitusprojekti arhitektuurse osa koostamise eest vastutab Kaido Kepp.

 

Võta ühendust

Võta ühendust